HAKKIMIZDA

Atıksu Analizleri, Gürültü-Titreşim Ölçümleri, Emisyon-İmisyon, İSG konusunda hizmet vermekte olan GEMAR Çevre Ölçüm Ve Analiz İş Sağlığı ve Güvenliği Laboratuvarı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Yönetim Genel Müdürlüğünden Y-17/198/2017  Laboratuvar Yeterlilik Belgesi’ne ve Türk Akreditasyon Kurumu(TÜRKAK)’dan TS EN ISO/IEC 17025 Standardı çerçevesinde AB-0395-T numaralı Uluslar arası Akreditasyon Sertifikası’na sahiptir.

GEMAR Çevre Ölçüm Ve Analiz Laboratuvarı müşterilerini en yüksek seviyede memnun etmek için,  tüm müşterilerine karşı dürüst ve adil davranır. En üst düzeyde müşteri memnuniyeti ve güveninin tesisi için, sadece yetenekleri dahilindeki ürün ve hizmetleri sunmayı teklif eder ve taahhütlerini yerine getirmek için optimum çabayı gösterir. Müşterilerinin problemlerine karşı duyarlı davranır, hızlı ve kalıcı çözümler üretir.
 
Sorumluluklarımız ;

Yaşadığımız çevrenin korunması prensibi, faaliyetlerimizin temel kontrol mekanizmasıdır.

 

VİZYONUMUZ

GEMAR Çevre Ölçüm Ve Analiz Laboratuvarı, çalışanlarına, tedarikçilerine, iş ortaklarına, rakiplerine, çevreye, toplum ve insanlığa karşı güvenilirlik ve saygınlık örneği olmayı hedefler.Gemar Çevre Ölçüm Ve Analiz Laboratuvarıyüksek etik davranış standartlarına bağlıdır. Tüm faaliyetlerini ulusal ve uluslararası normlara tam bir uyum içinde sürdürür. Faaliyetleri esnasında tüm kurum, kuruluş, sivil toplum örgütleri ve siyasi partilere karşı tarafsız ve eşit mesafede durur. GEMAR, birlikte çalıştığı firmalara ait her türlü ticari, mali bilgi ve belge ile üçüncü şahıslarla yapılmış anlaşmalardaki bilgileri, “Gizlilik ve Ticari Sırların Korunması” çerçevesinde değerlendirir ve çalışanlarına ve paydaşlarına ait kişisel bilgilerinin korunmasına özen gösterir.

GEMAR, tüm çalışanları için en üst düzeyde güvenli çalışma ortamı ve konforu sağlar ve sürekli iyileştirmeye yönelik çalışmalar yapar. Çalışanlarımızın bireysel gelişimi için gerekli çabayı gösterir.

Yasal ve etik değerler içerisinde rekabeti temel ilke kabul eder ve rekabet hukukuna riayet eder. Rekabeti kısıtlayıcı ve tekelci yaklaşımları desteklemez.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Dürüstlük, sadakat ve özveriyi vazgeçilmez ilkeleri olarak kabul eden GEMAR Çevre Ölçüm Ve Analiz Laboratuvarı, hedefleri için çalışırken Türkiye Cumhuriyeti yasalarına, toplumsal etik değerlere, uluslararası hukuk kurallarına ve doğal hayatın ve çevrenin korunması yönünde imzalanmış ulusal ve uluslararası sözleşmelere uygun hareket eder.